Cyklistický klub Malinovo

CK_malinovoCyklistický klub Malinovo sa venuje práci s deťmi a mládežou.

Absolvujeme preteky a tréningy v cestnej cyklistike, horskej cyklistike a cyklokrose. Nie je jednoduché financovať celú činnosť, napriek tomu sme vychovali aj majstra Slovenska a dosiahli veľa ďalších úspechov.

Facebook: https://www.facebook.com/ckmalinovo/

Čítaj ďalej →
0

Cesta víťazov

Cesta_vitazovHlavným cieľom združenia je pomáhať a podporovať talentované deti.

Chceme realizovať ich sny v oblasti športu a vzdelávania prostredníctvom prepracovaných projektov zameraných na určitú cieľovú skupinu.

V rokoch 2010 – 2014 sme podporili mladých hokejistov ročníka 1999, ktorí na medzinárodnom turnaji v Chicagu v roku 2014 získali 3. miesto medzi hokejovými výbermi z celého hokejového sveta. Chlapci v súčasnosti tvoria jadro hokejovej reprezentácie.

V súčasnosti realizujeme podobný projekt pre nádejné talenty ročníka 2003 a ...

Čítaj ďalej →
0

ABY ŠPORT NEBOLEL o.z.

Aby-sport-nebolelObčianske združenie „Aby Šport Nebolel“ združuje ľudí so snahou o pestovanie zdravého životného štýlu pomocou fyzického pohybu, zdravého stravovania a zníženia stresu a tým obmedzenie rozvoja civilizačných ochorení, medzi ktoré patrí aj alergia, priedušková astma, poruchy imunity a rôzne iné…

Medzi hlavné aktivity združenia „Aby Šport Nebolel“ patrí:

Prepojenie teoretických poznatkov o zdravom životnom štýle s fyzickou aktivitou:

  • Zabezpečenie jednotlivých kurzov (lyžiarske, plavecké, korčuliarske) pre našich pacientov,
  • Zabezpečenie jednotlivých kurzov cvičení na rozvoj dýchania – ...
Čítaj ďalej →
0

BALANCE – joga centrum

balanceV BALANCE – joga centre organizujeme skupinové hodiny jogy a workshopy. Nie každý má vycestovať do sveta za jogou, preto prostredníctvom zahraničných inštruktorov prinášame ľuďom možnosť stretnúť sa s renomovanými učiteľmi priamo v našom štúdiu. V minulom roku sme u nás privítali Samantu Duggal, indickú učiteľku jogy, s ktorou nedávno vydal rozhovor aj časopis ELLE. Veríme, že aj tento rok sa nám podarí pozvať okrem Samanty ďalších skvelých učiteľov.

A práve tu vidíme priestor pre Vaše 2% daní. Zahraničnému lektorovi okrem honoráru, ...

Čítaj ďalej →
0

Volejbalový klub PÚPAŤÁCI

pupataciObčianske združenie Púpaťáci vzniklo v roku 2013, avšak pravidelne a spoľahlivo funguje už 8 rokov.

Združuje 18 volejbalových nadšencov rôznej vekovej kategórie i pohlavia a našim cieľom je v prvom rade radosť z pohybu,   dobrá nálada a v rámci amatérskeho volejbalu zlepšovanie sa v danom športe. Stretávame sa raz týždenne, vždy v nedeľu od 19.30 do 21.30 hod. a pravidelne dvakrát v roku poriadame priateľské stretnutie s volejbalovým tímom zo Šaštína Stráže.

Názov združenia vznikol už v samotnom prvopočiatku, kedy sa na základe inzerátu ...

Čítaj ďalej →
0

Buď lepší, o.z.

bud_lepsiV minulom roku sme vďaka Vašim 2% vyzbierali sumu 1178,- €

Zakúpili sme nové veci na cvičenie a hlavne zorganizovali sme benefičnú akciu „Challenge day IV“, kde sme vyzbierali sumu 3328 € pre dvojičky Alexa a Erika a prispeli im na liečebný pobyt v rehabilitačnom centre Adeli. Za 5 rokov našej činnosti sme vyzbierali a riadne odovzdali už takmer 7 tisíc € rodinám a organizáciám, ktoré pomoc naozaj potrebujú.

Naďalej budeme pokračovať cestou ...

Čítaj ďalej →
0

Snowsports Club

logo ssc IIISnowSports Club (SSC) je športový klub so zameraním na zjazdové lyžovanie. Funguje od r.2012 a v súčasnosti sa venujeme športovej príprave 20 detí vo veku od 3,5 – 18 rokov z Popradu, Kežmarku a okolia. V zime trénujeme na lyžiach správnu techniku vo voľných jazdách v Tatranskej Lomnici a jazdami v bránach v Lučivnej. Mimo zimných mesiacov sa venujeme suchej príprave v telocvični a vonku v prírode. Záleží nám na všeobecnom ...

Čítaj ďalej →
0

Kolkársky klub Spoje Bratislava

spojeŠportový oddiel – kolkársky oddiel – aktívny oddych pre starších a možnosť športového vyžitia pre mladých.

Hráme bratislavskú ligu, nakoľko na vyššiu ligu nie sú peniaze. Ale radi súperíme a teší nás konfrontácia s ostatnými kolkármi

Web stránka: www.spoje-kolky.webs.com

Čítaj ďalej →
0

Futbalový klub mesta Nové Zámky (FKM Nové Zámky)

FKM logoFKM Nové Zámky je futbalový klub s najväčšou členskou základňou na území novozámockého okresu, ktorý bol založený v roku 1907. Jedná sa o občianske združenie, ktorého členovia dobrovoľne vykonávajú záujmovú činnosť v športovej oblasti futbalu. Za týmto účelom im predmetný subjekt poskytuje metodické a servisné služby, vytvára materiálno – technické, personálne a ekonomické podmienky.

Športové aktivity realizujeme od predškolského veku až po kategóriu dospelých. V kvantitatívnom ...

Čítaj ďalej →
0

BENI klub

benitim_cmykPriamo do škôl prinášame deťom zážitkové aktivity pod vedením profesionálnych trénerov a lektorov: ŠPORT maniak – všestranné a špecializované tréningy, BENI dance – tanec rôznych štýlov pre deti od 3 do 15 rokov, ANGLO speaker – konverzačná angličtina.

Naším hlavným cieľom privádzať deti k pohybu a športu. Ďakujeme za Vaše príspevky, ktoré nám pomôžu pri materiálnom zabezpečení (špeciálne pomôcky a učebné materiály) a predovšetkým na dobrú vec a ...

Čítaj ďalej →
0
Strana 1 z 2 12