Robíme to pre deti O.Z.

Robíme to pre deti logoNaše Občianske združenie sa zameriava na organizovanie voľnočasových aktivít pre deti a rodiny s deťmi. Našim hlavným cieľom je, aby deti trávili voľný čas v prírode ideálne aj so svojimi rodičmi. Prvou oficiálnou akciou, organizovanou našim OZ, boli rodinné cyklopreteky ”Bodovský pedál 2018″, spojené s opekačkou a rozprávkovým lesom. V roku 2019 sa nám podarilo postupne zorganizovať viacero podujatí. Prvou bola ekoakcia v Trenčianskej Turnej, ktorá bola zameraná na ...

Čítaj ďalej →
0

Slovenský zväz bobistov

MC12M0a_SlovakSlovenský zväz bobistov je občianskym združením, ktoré na území SR plní úlohy národného športového zväzu. Združuje športovcov, fyzické a právnické osoby vo všetkých športových odvetviach športu boby a skeleton.

Poslaním SZB je najmä výber a príprava športovej reprezentácie SR a ich účasti na medzinárodných súťažiach, zabezpečenie starostlivosti o talentovaných športovcov, podpora a rozvoj vrcholového i amatérskeho športu s osobitným dôrazom na šport detí a mládeže.

Web stránka: www.boby.sk
Facebook: Slovak Bobsleigh Federation

Čítaj ďalej →
0

Svet športu

logo_marek_pngNaše OZ bolo založené výlučne na podporu vzdelávania a výchovy detí a mládeže. Našim základným cieľom je pomáhať klubom a ľuďom,ktorých cieľom je pripravovať deti do reálneho života.Formou športovej činnosti ich vychovávať,vzdelávať a tak v nich budovať základné hodnoty ako napr. zmysel pre zodpovednosť, čestnosť atď. Takto chceme dať šancu všetkým deťom bez rozdielu. Dať im príležitosť športovať, zdravšie žiť, ale aj napr. spoznávať nových priateľov a budovať ...

Čítaj ďalej →
0

I.N.A.K – pohybové a osobnostne rozvojové aktivity

skola_breaku_logo_rozhodni skPoslaním organizácie je pretaviť nadšenie jej dobrovoľníkov, ktorí sa snažia deti a mládež inšpirovať, pomôcť im nájsť to čo ich baví, ako môžu efektívne tráviť svoj voľný čas mimo vyučovania, rozvíjať svoj talent, osobnosť, charakter a robiť zároveň veľa pre svoje zdravie.

V roku 2013 vznikla tanečná škola s názvom Škola Breaku, ktorá je jedinou tanečnou školou na Slovensku zameranou výlučne na štýl break dance. Školu ...

Čítaj ďalej →
0

Cyklistický klub Malinovo

CK_malinovoCyklistický klub Malinovo sa venuje práci s deťmi a mládežou.

Absolvujeme preteky a tréningy v cestnej cyklistike, horskej cyklistike a cyklokrose. Nie je jednoduché financovať celú činnosť, napriek tomu sme vychovali aj majstra Slovenska a dosiahli veľa ďalších úspechov.

Facebook: https://www.facebook.com/ckmalinovo/

Čítaj ďalej →
0

Cesta víťazov

Cesta_vitazovHlavným cieľom združenia je pomáhať a podporovať talentované deti.

Chceme realizovať ich sny v oblasti športu a vzdelávania prostredníctvom prepracovaných projektov zameraných na určitú cieľovú skupinu.

V rokoch 2010 – 2014 sme podporili mladých hokejistov ročníka 1999, ktorí na medzinárodnom turnaji v Chicagu v roku 2014 získali 3. miesto medzi hokejovými výbermi z celého hokejového sveta. Chlapci v súčasnosti tvoria jadro hokejovej reprezentácie.

V súčasnosti realizujeme podobný projekt pre nádejné talenty ročníka 2003 a ...

Čítaj ďalej →
0

ABY ŠPORT NEBOLEL o.z.

Aby-sport-nebolelObčianske združenie „Aby Šport Nebolel“ združuje ľudí so snahou o pestovanie zdravého životného štýlu pomocou fyzického pohybu, zdravého stravovania a zníženia stresu a tým obmedzenie rozvoja civilizačných ochorení, medzi ktoré patrí aj alergia, priedušková astma, poruchy imunity a rôzne iné…

Medzi hlavné aktivity združenia „Aby Šport Nebolel“ patrí:

Prepojenie teoretických poznatkov o zdravom životnom štýle s fyzickou aktivitou:

  • Zabezpečenie jednotlivých kurzov (lyžiarske, plavecké, korčuliarske) pre našich pacientov,
  • Zabezpečenie jednotlivých kurzov cvičení na rozvoj dýchania – ...
Čítaj ďalej →
0

BALANCE – joga centrum

balanceV BALANCE – joga centre organizujeme skupinové hodiny jogy a workshopy. Nie každý má vycestovať do sveta za jogou, preto prostredníctvom zahraničných inštruktorov prinášame ľuďom možnosť stretnúť sa s renomovanými učiteľmi priamo v našom štúdiu. V minulom roku sme u nás privítali Samantu Duggal, indickú učiteľku jogy, s ktorou nedávno vydal rozhovor aj časopis ELLE. Veríme, že aj tento rok sa nám podarí pozvať okrem Samanty ďalších skvelých učiteľov.

A práve tu vidíme priestor pre Vaše 2% daní. Zahraničnému lektorovi okrem honoráru, ...

Čítaj ďalej →
0

Volejbalový klub PÚPAŤÁCI

pupataciObčianske združenie Púpaťáci vzniklo v roku 2013, avšak pravidelne a spoľahlivo funguje už 8 rokov.

Združuje 18 volejbalových nadšencov rôznej vekovej kategórie i pohlavia a našim cieľom je v prvom rade radosť z pohybu,   dobrá nálada a v rámci amatérskeho volejbalu zlepšovanie sa v danom športe. Stretávame sa raz týždenne, vždy v nedeľu od 19.30 do 21.30 hod. a pravidelne dvakrát v roku poriadame priateľské stretnutie s volejbalovým tímom zo Šaštína Stráže.

Názov združenia vznikol už v samotnom prvopočiatku, kedy sa na základe inzerátu ...

Čítaj ďalej →
0

Kolkársky klub Spoje Bratislava

spojeŠportový oddiel – kolkársky oddiel – aktívny oddych pre starších a možnosť športového vyžitia pre mladých.

Hráme bratislavskú ligu, nakoľko na vyššiu ligu nie sú peniaze. Ale radi súperíme a teší nás konfrontácia s ostatnými kolkármi

Web stránka: www.spoje-kolky.webs.com

Čítaj ďalej →
0
Strana 1 z 2 12