Občianske združenie Ňufáčik

L1N1-Povodne (1)Sme dobrovoľníci, ktorí sa o túlavé psy starajú od roku 2012, ako občianske združenie fungujeme od roku 2015.

Našimi rukami prešli už stovky psov, ktorým sme okrem dostatku jedla a pohladenia poskytli veterinárne ošetrenie a našli nový domov. Aktuálne fungujeme na dočasných opaterách v našich vlastných domácnostiach.

Aj vďaka vašim ...

Čítaj ďalej →
0

Združenie na ochranu zvierat

utulok_trnava

 

 

 

Združenie na ochranu zvierat ZOZ, založené v roku 2001, je neziskové, apolitické, dobrovoľné zoskupenie ľudí sympatizujúcich s názorom práva na život bez krutosti všetkých živých tvorov.

Prevádzkujeme útulok pre opustené, túlavé a týrané zvieratá v Trnave a aktívne vystupujeme za práva zvierat.
Túlavé, opustené zvieratá sú mnohým na obtiaž. ...

Čítaj ďalej →
0

OBČIANSKE ZDRUŽENIE TULÁK

logo_OZ TulákOBČIANSKE ZDRUŽENIE TULÁK vzniklo v roku 2008. Hlavnou prioritou nášho OZ  je pomoc  zraneným, týraným a nechceným zvieratám v Seredi a okolí. Pomáhame všetkým zvieratám ktoré nás potrebujú. Našimi zverencami sú najviac psy a mačky.
Pomáhame však  všetkým zvieratám ktoré našu pomoc potrebujú. Pomáhame zraneným  labutiam, dravcom, ale pomohli sme aj netopierom, ježkom a drobnému vtáctvu.
Spolupracujeme ...

Čítaj ďalej →
0

ZATÚLANÝ CHLPÁČIK – psia nádej

zatulany_chlpacikObčianske združenie ZATÚLANÝ CHLPÁČIK – psia nádej sme založili s poslaním poskytovať záchranu a dočasnú opateru strateným, opusteným, týraným a túlavým zvieratám.

Prijatým psíkom a mačičkám sa snažíme poskytnúť dočasný domov, kým nájdeme ten skutočný. Zabezpečujeme im základnú starostlivosť, veterinárne ošetrenie, liečbu, pravidelnú stravu. Smútok zvierat zaháňame šantením a mojkaním a kontakt s okolím zabezpečujeme pravidelným venčením. ...

Čítaj ďalej →
0

HAFKÁČI

hafkaciObčianske združenie Hafkáči funguje ako útulok pre opustených a týraných psov v meste Považská Bystrica a v jej okolí.

Web stránka: www.hafkaci.sk
Facebook: https://www.facebook.com/hafkaci?ref=hl

Čítaj ďalej →
0

OZ Tuláčik

tulacikOZ Tuláčik vzniklo v roku 2009, aby pomohlo riešiť problematiku túlavých psov a to nielen hľadaním nových domovov, ale aj šírením osvety v oblasti ochrany zvierat.

Web: www.utuloktulacik.sk  

Facebook: https://www.facebook.com/utuloktulacik 

Čítaj ďalej →
0

MAJME SRDCE

ms_logo_cierno sedeAJ VÁM PUKÁ SRDCE PRI POHĽADE NA UTRPENIE A BOLESŤ NEMÝCH TVÁRÍ? Cítite sa bezmocní, chceli by ste pomôcť, chceli by ste niečo urobiť, ale neviete čo a ako?
Nemusíte si zraneného, sklamaného či chorého psíka vziať domov, ak na to nemáte podmienky alebo ak máte obavu, že by ste to nezvládli. Nemusíte si ...

Čítaj ďalej →
0

DOGAZYL

LOGO_DA_OKObčianske združenie Dog Azyl sme založili už v roku 2010 ako reakciu na nepriaznivý a stále sa zvyšujúci počet nechcených, týraných a človekom vyhodených, túlavých psov. Dlhé dva roky sme aktívne hľadali vhodný pozemok, na ktorom by mohol vzniknúť útulok pre psy. Úspešne sa nám podarilo vziať do nájmu a neskôr ...

Čítaj ďalej →
0

DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia

Depaul Depaul Slovensko pomáha ľuďom bez domova naplniť tie najzákladnejšie životné potreby, ktoré im dávajú šancu prežiť tvrdé podmienky na ulici.

Prevádzkujeme zariadenia, v ktorých poskytujeme nocľah, stravu, ošetrenie, hygienu, šatstvo a sociálne poradenstvo pre ľudí v núdzi. Naše zariadenia sú nízkoprahové a teda sú dostupné aj pre klientov pod vplyvom alkoholu, omamných látok, s nedostatočnou ...

Čítaj ďalej →
0