Zoznam prijímateľov 2%

DETSKÝ ČIN ROKA

Projekt Detský čin roka motivuje deti, aby robili dobré skutky a stali sa tak skutočnými pozitívnymi vzormi pre iné deti ale i dospelých.  Počas jeho existencie sa do projektu zapojilo  viac ako milión detí.

Každý rok to znamená 5 000 – 8 000 listov, v ktorých deti píšu o svojom dobrom skutku alebo o pozoruhodnom čine iného.

Projekt je  „škola života“, v ktorej tisíce detí v ozajstných, často nebezpečných či tragických situáciách nájdu riešenie a tak zachránia ľudské životy, pomôžu iným, ochránia prírodu…
Tridsaťpäť reálnych príbehov ktoré sú nominované v kategóriách : Záchrana života, Pomoc rodine, Pomoc rovesníkom, Pomoc ľuďom, Pomoc prírode, Dobrý nápad  a Cena Sašky Fischerovej,  je  každoročne publikovaných v pedagogickom materiáli, ktorý zasielame do viac ako 2200 slovenských škôl.

Každý rok viac ako 100 000 detí a pedagógov  pracuje s pedagogickým materiálom na hodinách slovenského jazyka, etickej či náboženskej výchovy a v školskom klube. Deti  čítajú príbehy a učia sa pochopiť, čo je dobré, ako pomôcť , ako ochrániť ľudí i prírodu!

Podporte konanie dobrých skutkov – poukážte Vaše 2% OZ Detský čin roka a prispejete tak k vydaniu pedagogického materiálu.

web stránka: www.detskycin.sk

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 42261732
Obchodné meno: DETSKÝ ČIN ROKA
Sídlo: 85101 Bratislava - Petržalka, Ševčenkova 21
Právna forma: Občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: