Zoznam prijímateľov 2%

FRST Crew Kremnica

BAvm13FRST Crew Kremnica, o.z. sa venuje rozvoju dobrovoľníctva a zimných športov v Kremnici a okolí a hlavnou činnosťou je organizovanie neziskového podujatia Big Air v meste​, ktorého 9. ročník sa uskutoční 6.2.2016​.

Príjem z 2%​ v kombinácií s ďalšími zdrojmi chceme použiť na nákup zasnežovacej techniky, ktorej zapožičanie je každým rokom väčším kameňom úrazu a neraz už samotné konanie podujatia priamo ohrozilo.

Vlastnú techniku nechceme použiť „len“ pre konanie jednovíkendovej akcie. Druhou fázou projektu bude zakúpenie a osadenie lanového vleku pre deti na námestí a v kombinácií s celosezónne zasneženým námestím tak chceme potešiť aj sánkujúce deti a vytvoriť podmienky pre výučbu lyžovania a snowboardovania pre školy z Kremnice a okolia.

Big Air v meste, zasnežovanie a vlek sú pre nás to, čím by sme za našu generáciu chceli prispieť k tomu, čo ku Kremnici už vyše 100 rokov patrí, že je dlhé roky epicentrom zimných športov a podujatí celoslovenského a medzinárodného významu (pre zaujímavosť môžeťe čítať viac tu: Kremnica – slovenský Semmering).

Web stránka: www.bigairvmeste.sk a www.bigairvmeste.sk/info/2-pre-bavm 

Facebook: www.facebook.com/bigairvmeste

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 42301394
Obchodné meno: FRST Crew Kremnica
Sídlo: 96701 Kremnica, Angyalova 493/38
Právna forma: Občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: