Zoznam prijímateľov 2%

Motoklub LIPTOV – Liptovský Mikuláš

Motoklub_liptovSme skupina priaznivcov jazdy na pekných motorkách a zároveň milovníkov krásneho kraja pod Tatrami. Túto vášeň sa snažíme priblížiť aj deťom, mládeži a všetkým ľuďom s podobnými záujmami.

Už niekoľko rokov po sebe organizujeme podujatia pre malých aj veľkých vyznavačov jazdy na vyleštených strojoch s vetrom vo vlasoch. Toto sú niektoré z našich tradičných podujatí:

  1. Podujatie „Prvá míľa“ členovia klubu organizujú zvyčajne koncom apríla. Začiatok podujatia býva spravidla na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši.
  2. Počas mestských osláv Dňa detí a rodiny v Liptovskom Mikuláši Motoklub Liptov zabezpečuje jedno zo stanovíšť, na ktorom prebieha prezentácia motoriek, motošportu a tiež atraktívny program pre deti.
  3. Počas letných prázdnin Motoklub LIPTOV nadväzuje spoluprácu s so skupinami prázdninujúcich detí v regióne Liptova. Členovia Motoklubu pripravujú pre deti atraktívny program, v rámci ktorého deti majú možnosť spoznať krásy Liptova a motoristického športu.
  4. Tradične organizované medzinárodné podujatie Motozraz Liptov sa spravidla uskutočňuje v posledný augustový víkend. Pre účastníkov zrazu býva zabezpečený bohatý kultúrny a športový program, ktorý je spojený s poznávaním atrakcií Liptova. Východiskovým bodom podujatia je Námestie osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši. Okrem iného účastníci zrazu absolvujú aj výlet lanovkou na Chopok a návštevu Aquaparku.
  5. Zorganizovaním podujatia „Posledná míľa“ sa členovia Motoklubu Liptov každoročne rozlúčia s motoristickou sezónou. Tradičná trasa vedie okolo priehrady Liptovská Mara.

Web stránka: www.motoklubliptov.sk

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 42221382
Obchodné meno: Motoklub LIPTOV – Liptovský Mikuláš
Sídlo: 03101 Liptovský Mikuláš, M. Pišúta 4
Právna forma: Občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: