Zoznam prijímateľov 2%

Nádej pre kone

LOGO DrKonNÁDEJ PRE KONE je občianske združenie fyzických a právnických osôb pri jazdeckom klube Stajňa Plameň Miloslavov. Jeho hlavným programovým cieľom, je dať koňom druhú šancu, vrátiť im rešpekt, aký si zaslúžia. Nejde len o týrané, zanedbané či choré kone ale aj o tie ktoré pre svojho majiteľa stratili význam a už nespĺňajú svoj primárny cieľ či už na dostihoch alebo v inom jazdeckom športe. Ale ako hovorí jedno príslovie – čo je pre niekoho odpad môže byť pre iného poklad.

A my ponúkame záchranu, rehabilitáciu, útočisko a „rekvalifikáciu“, aby sme tú posvätnú moc koní ukázali hlavne deťom a umožnili im stretnutie s ozajstným živým koňom a priniesli nielen hlboký zážitok, ale neskôr aj veľa nových praktických schopností. Nebáť sa ich, naopak pravidelne sa o ne starať, čo im umožní učiť sa rozumieť zvieratám, mať bližšie k prírode.

A my vieme ešte o jednej fascinujúcej vlastnosti koní –a to je vrodená sila uzdravovania, lebo kone liečia a prostredníctvom hipoterapie pomáhajú zlepšiť zdravotný stav, poruchy správania, zlepšiť psychiku. Pre postihnutých je to tá najlepšia rehabilitácia a pre mnohých i jediný šport, do ktorého sa môžu aktívne zapojiť.

Web stránka: www.stajnaplamen.sk
Facebook: www.facebook.com/hopehipoterapia/

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 30869307
Obchodné meno: Nádej pre kone
Sídlo: 90042 Miloslavov, K jazeru 224
Právna forma: občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: 959,12 € 988,79 € 3 356,87 € 7 905,57 €