Zoznam prijímateľov 2%

DOGAZYL

LOGO_DA_OKObčianske združenie Dog Azyl sme založili už v roku 2010 ako reakciu na nepriaznivý a stále sa zvyšujúci počet nechcených, týraných a človekom vyhodených, túlavých psov. Dlhé dva roky sme aktívne hľadali vhodný pozemok, na ktorom by mohol vzniknúť útulok pre psy. Úspešne sa nám podarilo vziať do nájmu a neskôr aj odkúpiť, bývalú maštaľ vo Veľkom Mederi. Od mája 2012 si tu vlastnoručne budujeme útulok a ešte ani z ďaleka nie sme na konci.
Kto sme?
Sme ľudia ako Vy! Obyčajní ľudia, ktorým nie je ľahostajné ako sa žije v okrese Dunajská Streda. Ľudia, ktorí sme roky vídali psy túlajúce sa po uliciach, na pokraji fyzických síl. Ľudia, ktorí sa nedokázali ďalej nečinne prizerať a nekonať.
Sme dobrovoľníci občianskeho združenia Dog Azyl, prevádzkujeme útulok pre psíkov, vo Veľkom Mederi. Sme mladé matky, dcéry a sme aj babičky, ktoré si popri svojej práci nájdu čas aj na tých, čo si sami pomôcť nevedia.
Odchyty, opatera, budovanie útulku, adoptovanie psov – to je naša práca, ktorú robíme dobrovoľne a bez nároku na odmenu. Nielen pre opustené psy, ale aj pre deti hrajúce sa na ihrisku, pre obyvateľov miest a obcí v okrese, aby ich neohrozili túlajúce sa svorky psov.
Žijeme medzi Vami a prosíme Vás – pomôžte nám pomáhať.
Máme sen… Už spolovice splnený a snívame ho aj za Vás – za všetkých milovníkov zvierat – ďalej. Chceme vybudovať útulok na okresnej úrovni, čisté koterce a veľké výbehy. Hoci v ňom budú psíky, bez domova, ale nasýtené a spokojné. Lebo vieme, že neexistujú nechcené psy! Sú iba psy, v útulkoch, ktoré sa ešte nestretli so svojim budúcim majiteľom.
!!! Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať !!!

Web stránka: www.dogazyl.sk

Facebook: https://www.facebook.com/DogAzyl

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 42166004
Obchodné meno: DOGAZYL
Sídlo: 92901 Dunajská Streda, Nám. priateľstva 2164/3
Právna forma: Občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: 3 333,47 €
povinnosť zverejnenia
v obchodnom vestníku
do 31.5.2015