Zoznam prijímateľov 2%

The Spot

 SPOTThe Spot je iniciatíva skupiny zanietencov pre podnikateľov (startupy) na Slovensku. Veríme, že Slováci majú potenciál vytvárať svoje vlastné podnikanie, ktoré bude známe a užitočné nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Preto vytvárame komunitu ľudí, ktorých spája motivácia pracovať na sebe, byť produktívny vo svojom vlastnom podnikaní, tvoriť prospešné produkty a služby, a tak vytvárať prácu pre ľudí vo svojom okolí.

Myslíme si, že hybnou silou je praktické vzdelávanie, preto je to jedna z našich priorít. Prinášame workshopy, kvalitných mentorov a kontakty na odborníkov z oblastí, ktoré sú súčasťou podnikania (IT, marketing, prezentovanie, komunikácia, obchod).

Spojenie húževnatosti a energie mladých ľudí so skúsenosťami a trpezlivosťou skôr narodených prináša úspech na všetkých poliach. Preto kladieme dôraz na mentoring – pri práci jednotlivých startupových tímov spájame mladších so skúsenejšími.

Pracovať sa dá aj z domu, ale lepšie sa pracuje v spoločnosti ľudí, ktorí sú pre vás inšpiráciou. Vytvorili sme kreatívne prostredie The Spot v OD Dunaj, tzv. podnikateľský inkubátor, kde zanietení podnikatelia spoločne pracujú, učia sa a networkujú.

Našou ambíciou je pôsobiť nielen v Bratislave, ale byť tu pre celé Slovensko. Začíname online – naša webová stránka je online prostredím, kde spoznáte nadšencov podnikania, kde sa inšpirujete, porozprávate s mentorom a naučíte niečo nové, či už sedíte v Košiciach, na Liptove alebo v Rožňave. Našou víziou je pôsobiť vo viacerých slovenskcýh mestách.

Podieľame sa aj na formovaní inovačnej politiky štátu, stali sme sa členmi SAPIE – Slovenská Asociácia Pre Internetovú Ekonomiku. Rozvíjame nové cesty ako podporovať startupy aj cezhraničnou spoluprácou.

Web stránka organizácie: www.thespot.sk

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 42262062
Obchodné meno: The Spot
Sídlo: 81106 Bratislava, Škovránčia 1
Právna forma: Občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: