Výcviková škola pre vodiace a asistenčné psy

logo VSVAPVýcviková škola pre vodiace a asistenčné psy zabezpečuje pomoc nevidiacim prostredníctvom špeciálne vycvičených vodiacich psov. Vďaka vlastnému chovu, výchove šteniat dobrovoľníkmi a špecializovaného výcviku pre vodiacich psov sa môžu nevidiaci ľudia slobodnejšie a samostatne pohybovať v uliciach svojho mesta – zájsť bez ľudského sprievodcu na poštu, do obchodu či do práce.

V súčasnosti máme v programe 34 psov.

Web ...

Čítaj ďalej →
0

Canis Center Eddy Slovakia

CC_EDDYCanis Center Eddy Slovakia sa dlhodobo zaoberá výcvikom záchranárskych psov, ako aj výchovou mládeže ku vzťahu ku kynológii.

Mladým ľuďom poskytujeme možnosť zmysluplného využitia voľného času, kontaktom so psom získavajú zodpovednosť a zároveň im približujeme prácu kynológa záchranára.

Na našom kynologickom cvičisku umožňujeme občanom absolvovať kynologický tréning so svojim psom. ...

Čítaj ďalej →
0

Bratislavské dobrovoľnícke centrum

logo_3_mediumPrepájame tých, ktorí chcú pomáhať (dobrovoľníkov) s tými, ktorí pomoc potrebujú (neziskové organizácie či občianske združenia).

Motivujeme ľudí k dobrovoľníctvu a učíme organizácie ako s dobrovoľníkmi pracovať. Pracujeme s cca 5000 dobrovoľníkmi a viac ako 200 organizáciami. Posúvame dobrovoľníctvo v Bratislavskom kraji stále o kúsok vyššie.

Web stránka: 

Čítaj ďalej →
0