Zoznam prijímateľov 2%

Občianske združenie OZVENY

logo_oz_ozvenyVynovený vodný mlyn vo Veľkých Teriakovciach aj tento rok opäť privíta malých aj veľkých návštevníkov na mnohých zaujímavých podujatiach, ktoré chystá občianske združenie OZVENY so sídlom v Hrachove. Podporiť ich môžete už teraz. Ako? Poukázaním dvoch percent zo zaplatenej dane z príjmov.

Prečo práve pre naše občianske združenie OZVENY? Zrekonštruovali sme vodný mlyn v obci Veľké Teriakovce a realizujeme v ňom rôzne aktivity pre deti, dospelých a celé rodiny. V tomto roku opäť plánujeme obľúbenú Noc v mlyne, Tvorivú dielňu, Slivkové hody i Medové Vianoce. Počas letnej sezóny robíme prehliadky mlyna pre deti a mládež z materských, základných i stredných škôl. To však zďaleka nie je všetko – dobrovoľníci občianskeho združenia sa podieľajú aj na mnohých projektoch v okolitých obciach, spolupracujú na viacerých podujatiach a prezentuje región Malohont doma aj v zahraničí.

Sme združenie aktívnych ľudí, ktorí sa nechcú na problémy v našich obciach pozerať so založenými rukami a sťažovať sa. Preto sa svojimi aktivitami snažíme meniť život v našom regióne k lepšiemu.

Bližšie informácie o tom, ako poukázať 2% z dane občianskemu združeniu OZVENY nájdete aj na internetovej stránke združenia. (odkaz: http://www.ozveny.sk/clanok.php?id=107)

Občianske združenie OZVENY je mimovládna organizácia, ktorá pôsobí v obci Hrachovo (okres Rimavská Sobota) a v regióne Malohont. Založili ho v roku 2000 aktívne ženy z obce Hrachovo na čele s Elenou Kubaliakovou.

Web stránka organizácie: www.ozveny.sk

Facebook: www.facebook.com/ozozveny

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

IČO: 37818147
Obchodné meno: Občianske združenie OZVENY
Sídlo: 98052 Hrachovo, Mieru 35
Právna forma: Občianske združenie

Získaná suma v roku:

Rok

2013

2012

2011

2010

2009
Suma: 594,98 € 758,47 € 763,84 € 796,11 € 754,32 €