Získajte bezplatnú prezentáciu na Google!

non-profit-ppc-marketing-logo

Niekoľko 100000 ľudí na Slovensku sa každý rok rozhoduje, komu poukáže svoje 2% zo zaplatenej dane. Množstvo z nich sa pri vyhľadávaní organizácií spolieha na najväčší celosvetový vyhliadavač Google, ktorý okrem štandardných výsledkov vyhľadávania ponúka aj platenú inzerciu (tzv. Google Adwords) – umiestnenie odkazov na prvých a najzaujimávejších miestach vo výsledkoch.

search-donate11-copy

Viete o tom, že Google má pre neziskové organizácie pripravenú špeciálnu ponuku Google Ad Grants a môžete tak prezentovať svoju organizáciu cez Adwords bezplatne?


V spolupráci so spoločnosťou AboveX Digital  pre vás prinášame ponuku – pripravíme a zrelizujeme pre vás kompletnú kampaň cez Google Ad Grants tak, aby ste v maximálnej možnej miere využili možnosti a príležitosti, ktoré vám Google ponúka. Nezabudnite, že Google vám ponúka bezplatnú inzerciu až do výšky 10000 USD mesačne!

Prečítajte si ako Nadácia pre deti Slovenska vďaka Google kampaniam zvýšila objem výťažku z 2% daní o 20% -- Prípadová štúdia


Túto možnosť už využili aj viaceré slovenské MNO, ako napríklad UNICEF Slovensko, Nadácia pre deti Slovenska či Nadácia Kvapka nádeje! Ak aj Vy chcete zistiť, ako to funguje a máte záujem zlepšiť svoju mediálnu prezentáciu aj úspešnosť vo vyhľadávači Google, pozrite si http://nonprofitppcmarketing.com/2-percenta.htm a kontaktujte Petra Šímu na peter.sima@nonprofitppcmarketing.com.